metoda krmení démonů — zkušenosti klientů

démon migrény

Klientku Janu, trápili dlouhodobé bolesti hlavy, které přecházeli do migrény, spojené s nevolností, zvracením. Když migréna udeřila, nebyla schopná dva dny vykonávat svoji práci ani běžné činnosti.

Jana popisuje: „démona migrény vnímám u kořene nosu, cítím bolest, je to taková obruč po obvodu hlavy v úrovni čela a jde to až do nosu.

Nad židli se vznáší embryo, je v takové temnotě, v oblasti páteře má černou hřívu. Embryo mizí a na židli usedá stará, shrbená žena v černém šátku a v černých šatech, je z ní cítit hluboký smutek, jako kdyby jí někdo blízký zemřel. Soucítím s ní, pláču.

Na otázky odpovídá: „potřebuji víru v život. Když ji dostane, bude se cítit mnohem lépe.“

Nektar víry v život rozlévám do celého těla a pak v objetí s ženou, se rozlévá do jejího těla, bere mě za ruce a díváme se do očí, napřímila se a říká, že je můj spojenec. Cítím z ní energii života, je to pro mne velmi silné.

Spojenec odpovídá na otázky: „pomůžu ti tak, že už nebudeš strádat fyzicky ani materiálně, slibuji ti dostatek, abys mohla v klidu pracovat a studovat, zahrnu tě blahobytem. Přístup ke mně získáš přes víru v život.“

„V průběhu krmení jsem cítila spojení s něčím hlubším z rodu mé matky. Myslím, že budu dál přes nasycování posilovat v sobě víru v život, kterou v sobě vnímám, že nebyla nikdy moc silná.“

Janě se zmírnily bolesti hlavy, migrény se už neobjevují tak často.

Pokud se jedná o rodovou zátěž, je dobré pracovat s démony dlouhodobě, to si Jana v závěru sezení uvědomila.

démon přejídání

Anna měla nutkavou potřebu se přejídat. Závislost na jídle je hodně rozšířená, velmi často se s touto závislostí potkávám ve své praxi.

Anna popisuje: „cítím, že mě něco chybí, mám velké potíže s jídlem, jím víc než je potřeba. Démona přejídání vnímám v horní části hlavy pod kůží, dělá to takové vyboulení.

Vidím před sebou placatou ještěrku, sune se na židli. Má šest noh a je tmavě zelená. Na židli se stočila do klubíčka, zavřela oči a chce spát. Má nevinný, dětský pohled. Je stydlivá, při pohledu na mě hned stáhne zrak. Myslím, že je to samička.

Na otázky odpovídá, že chce jíst a já se stahuji do sebe, je mi to nepříjemné. Pořád by jenom jedla, ptám se jí opakovaně. Po chvíli se dostávám k pravému zdroji, co opravdu potřebuje.“

„Chci od tebe, aby si projevila úctu a pokoru. Potřebuji od tebe, aby sis mě vážila. Když to dostanu, budu se cítit dobře, budu klidná a nebudu po tobě nic chtít.“ „Nasycuji sebe a ještěrku nektarem úcty, pokory a přijetí sama sebe. Když se napila tak se zmenšila, stočila se do klubíčka.

Ptám se, jestli je můj spojenec, odpovídá „hm….“ „Ze svého srdce ji posílám úctu, pokoru a lásku. Ještěrka usnula.

Požádala jsem světelné bytosti, aby mě přivedli spojence. Přiletěla včela, je zástupcem přírody, ta je můj spojenec. Na otázky odpovídá: „pomůžu ti tak, že budu lítat a bzučet, abys projevila lásku, úctu a pokoru. Budu tě chránit tak, že jsem, a že mě uvidíš. Slibuji, že budu stále s tebou. Přístup ke mně získáš tím, že si klekneš a skloníš se ke mně.“

„Mám potřebu si je nakreslit, jak démona, tak spojence, aby mě neustále připomínali, že se mám otvírat lásce, úctě a s pokorou přijímala sama sebe, takovou jaká jsem. Cítím, že jsem ještě vnitřně sevřená a že budu dál pracovat na nasycování démonů, kteří se objeví v souvislosti s mojí závislostí na jídle.“

démon nedostatku

Klientka Dana, profesí výtvarnice, si v několika sezeních procházela démona nedostatku financí.

Při bližším zkoumání se objevovali další démoni, pocity s tím spojené: frustrace, panika, neklid, strach. Postupně si Dana v několika sezeních démony-spojence nasytila. Démon strachu z nedostatku byl pro ni zlomový.

Dana popisuje: „v těle se mi ohlásil jako bolest hlavy, nejsilněji ho cítím v čele a v krční páteři.

Přede-mnou na židli stojí holčička v šatičkách, je vzteklá a posmívá se mi, podupává si jednou nohou do sedadla židle. Dělá mě naschvály a říká „ještě ti ukážu.“

„Když se jí ptám co ode-mne chce a potřebuje, odpovídá, že lásku a pochopení. Když to dostane tak bude šťastná a bohatá.

Nasycuji ji láskou a porozuměním, beru ji do náruče, rozpouští se mi v srdci. Na protější židli vnímám přítomnost malé postavy, takový skřítek. Ptám se, jestli je můj spojenec, odpovídá, že ano. Skřítek se začíná proměňovat v bytost, kterou se mi nedaří identifikovat, ale za její hlavou vnímá intenzivní světlo. Propojujeme se, držíme se proti sobě za ruce.

Ptám se na další otázky: jak mi pomůže atd. Odpovídá: „budu stále s tebou, povedu tě do lásky. Vytvořím ti takové podmínky, abys mohla tvořit, povedu tě do hojnosti přes tvorbu. Přístup ke mně získáš, když budeš tvořit.“

Po několika týdnech od cyklu krmení démonů spojené s nedostatkem financí, Dana dostala zajímavou pracovní nabídku ve své profesi, která zásadně změnila její finanční situaci k lepšímu.

zpět